Świetnie przygotowany sklep to doskonale obsłużony klient!
Infolinia 800 800 444
Kim jesteśmy?


Nasza firma zajmuje się sprzedażą opraw oświetleniowych nieprzerwanie od 2006 roku. W naszej ofercie możecie znaleźć najbardziej renomowane marki polskich i zagranicznych producentów oświetlenia. Wierzymy, że przyjazny sklep, bogata oferta produktów, oraz najwyższa jakość obsługi jest gwarancją zadowolenia naszych klientów!
Czy wiesz że?


87% składanych zamówień jest realizowana w ciągu 24 godzin. Jak to możliwe?

Oprócz bogatej oferty produktowej, dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty znajdowały się w naszym magazynie. Nasze centrum logistyczne to 28.000 m3 powierzchni magazynowej, w której znajduje się ponad 50000 opraw oświetleniowych. To właśnie dostępność produktów jest kluczem w błyskawicznej realizacji zamówień.
Nasze wsparcie


Wybór odpowiedniego oświetlenia wcale nie musi być trudnym wyzwaniem, ponieważ służymy Ci wsparciem oraz fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji zamówienia.
Masz pytania? Zadzwoń na naszą bezpłatną infolinię 800 800 444
Bezpieczny sklep


Dokładamy wszelkich starań, aby nasze sklepy internetowe były przyjaznym miejscem do robienia zakupów. Naszym standardem jest wydłużone prawo zwrotu z ustawowych 14 do 90 dni. Okres ten jest wystarczający na dokładne sprawdzenie zamówionych produktów, a w przypadku rezygnacji na dokonanie zwrotu.
Nota prawna: Wszystkie prawa, w tym prawa autorskie, znaki towarowe, prawo do wzorów użytkowych, prawo do baz danych, a także każde inne prawo do własności intelektualnej zawartej w każdym tekście, obrazie, grafice, logo, treści dźwiękowej, oprogramowaniu i innych materiałach ukazujących się na tej stronie internetowej są własnością IMPERIUM Michał Mielczarek lub są wykorzystywane za zgodą ich właściciela. Wszystkie prawa, w tym prawa autorskie, znaki towarowe, prawo do wzorów użytkowych, prawo do baz danych, a także każde inne prawo do własności intelektualnej zawartej w każdym tekście, obrazie, grafice, logo, treści dźwiękowej, oprogramowaniu i innych materiałach ukazujących się na tej stronie internetowej są własnością Imperium Michał Mielczarek lub są wykorzystywane za zgodą ich właściciela.